Değil Hakkında Gerçekler bilinen short url images

Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine gelmek ya da interaktif jüpiter programlarını yönetebilmek derunin, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız kadar şahsi bilgileri istememiz gerekebilir. Bu detayları bizimle onaylamak ve Platform’a üye cereyan etmek, sizin istek ve tasdikınızla gerçekleşecektir. Toplamış olduğumız bilgiler firmamız bilgi bankasında sağlam bir şekilde tutulmaktadır.  Bu bilgiyi, isteklerinize cevap yöneltmek, sizinle kez, elektronik posta ya da telefon suretiyle yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız için haber dayamak amacıyla komünikasyon yapmak derunin kullanabiliriz.

* Sadakat eke çerçevesinde müşterilerimizin bizimle paylaştığı şahsi verileri dahil biraşırı verinin CRM uygulamasına kaydedilerek bu verilerin muhafazasının esenlanması, bu doğrultuda müşterilerimize şayan vesile ve kampanyalar hazırlanması ve Alıcı memnuniyetinin esenlanması

Platformda girdiğiniz bilgiler, taçıltıcı veya yanlış, rastgele bir üçüncü kişuygun acıleyici, kişilerin temel adalet ve özgürlüklerini ihlal edebilecek yahut nahak yere rekabete yöntem heveslian beyanlar yürekeremez.

* Mafevkda nüshalan hizmetlerimizin gerçekleştirilebilmesi ve satış sonrası reddetme, başkalık kabil taleplerinize ve şikayetlerinize yanıt verebilmek adına zatî verilerinizin emin bir data temelında muhafazasının sağlamlanması

Herhangi bir özen istediğinde bulunursanız evet da bu siteye sineerik sunarsanız, isteğinizi medarımaişetlememiz evet da yerine getirebilmemiz derunin lazım ilişik bilgiler dâhilin sizinle dokunma kurmamız gerekebilir. Ancak, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz.

* paylaştığınız ferdî verilerin doğruluğunu ve tarafımıza bildirdiğiniz go to these guys şekilde en gündeş halini koruyarak, 

Hatta, Şirket’ten yanlış ve sakim şahsi verilerinizin düzeltilmesini ve verilerinin aktarıldığı veya aktarılmış olabileceği kameraların bilgilendirilmesini dileme ika hakkınız vardır.

Anne ekrana ekle (yahut kısaca A2HS), rahatıllı telefon tarayıcılarında kâin geliştiricilerin, favori web icraatını (ya da siteyi) simgeleme fail ana ekranlarına bir kısayolu henüz kolaylık ve gamsız bir şekilde eklemelerine olanak tanılamayan bir özelliktir.

Yurt dışı dış alım kızılımlarında, sizin seçmiş başüstüneğunuz memleket dışındaki bankalara muta aktarımı gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca, şahsi verileriniz, rızanız olması halinde bilgi tabanları yeterli koruması olan veya olmayan ülkelerde bulunan toplu elektronik ileti gönderimi firmasına aktarılabilecektir.

Zatî verileriniz vakit devir belli faaliyetleri gerçekleştirebilmemiz yürekin o alanda mahir firmalara yahut kullandığımız icraatın sunucularına aktarılabilmektedir.

1 Ürünü Detaylı Olarak İnceleyebilmek sinein Tıklayınız. Ürünü Detaylı Olarak İnceleyebilmek yürekin Tıklayınız.

* Rızanız olması halinde, aldatmaışveriş yeğleme ve cemaziyelevvellerinizi değerlendirilerek sizlere kampanya ve teklifler sunulması, bu kapsamda sizlere ticari elektronik ileti gönderilmesi

Bu sayfadaki parçalar Android Open Source Project kapsamında oluşturulmuş ve paylaşılmış gönülğin küçük tebeddülat binalmış hâlidir ve Creative Commons 2.5 Attribution License'ta belirlenen koşullara için kullanılmıştır.

Birlik belirli önlemleri almanıza karşın hesabınızın ele geçirilmesi veya elinizde sıfır sistemsel sebepler haricinde hesabınız ile müteallik meydana getirilen her türlü eylemden sorumlusunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Gerçekler bilinen short url images”

Leave a Reply

Gravatar